Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jsou funkční oba sloty v bance

 

 

Zde jsou pravidla týkající se banky:

 

1,Přispívejte jak goldy tak itemy do banky

To znamená že pokud nebudete nijak přispívat do banky (to si pohlídáme) tak nebudete moct vybírat. Goldy slouží na provoz guildy,zajištování Tabardů,Eventů. Kdo bere a nedává, bude náležite potrestán.

 

2,Do banky nedávejte šedé itemy

Pravidlo celkem jasné. Šedé itemy jsou velmi málo používané a tudíž v bance jen zabírají místo. Proto je radsi prodejte a neplňte jimi banku.

 

3,Itemy dávejte tam kam patří, nedělejte bordel!

 

1.Slot v bance je pouze na Suroviny

2.Slot na itemy, zbrane atd.

Takže prišlusný item dávejte do sloupečku k itemum stejneho druhu (meče ke zbraním, helmy k vybavení,potiony k lektvarum atd..) O pořádek se zatím stará GuM a Lich. Ale to neznamené že itemy nekde rozházíte, davejte je tam kam patří at nejsou zbrane pomíchané s leatherem a nejakym lektvarem. Po nějakém čase bude jmenován "Bankéř" který bude mít na starost pouze klidný a pohodlný běh banky.

 

4,Nekradtě,neobohacujte se na Guilde

Pravidlo je jasné a tvrdé, kdo vezme bez ohlášení levelem silnější item než má postavu, tudíž za učelem prodeje nebo si ho schovat pro "strýčka příhodu" bude tvrdě potrestán.

 

Pravomoce a vse kolem nich:

 

Do banky muže přispívat kdokoliv kromě Stínů a Mute, čím vyšší rank tím větší počet itemů mužete vybrat. Pokud jsi menší rank a hodí se ti více věcí tak kontaktuj nejlépe GuMa a ten ti itemy po dohodě pošle.

Je to takto tvrde vyřešeno protože se tak bráníme proti "vykradačům" .. Vše je vyřešeno v co nejlepší chod celé guildy.

Obrazek